Дитячий наметовий табір

ПРОГРАМА ТАБОРУ ВКЛЮЧАЛА:

Заняття з Бойового Гопака - професійні тренери та вчителі навчають дітей основ козацьких бойових мистецтв, та прийомів самозахисту (ази паличного та шабельного бою). Адже битися граційно та легко, ніби танцюючи, умів чи не кожен козак.

Їзда верхи– їзда верхи має неперевершений терапевтичний ефект, допомагає покращити тонус м’язів, координацію рухів, поставу. Діти мають можливості навчитися триматися в сідлі, керувати конем. Славні скіфи та амазонки досконало володіли їздою верхи без сідла. Це наші пращури. Також можлива іпотерапія (при потребі).

Вивчення героїчних сторінок з історії України– життя та побут наших предків, історії, легенди та перекази, військові хитрощі козаків, неймовірні стратегії ведення бою, битви та перемоги – про все це діти зможуть дізнатися підчас щоденних лекціях та екскурсіях.

Стрільба з луків та пневматичних гвинтівок
уміння стріляти було надзвичайно важливим для наших предків. Існує багато свідчень про неймовірні вміння влучно стріляти з луку як серед чоловіків так і серед жінок. Їхнім здібностям дивувався весь світ. Увага, точність, зосередженість, - були головними якостями хорошого стрільця. Усього цього можна навчитися в таборі.

Екскурсії– виїзд на екскурсію дасть можливість дітям доторкнутися до історичної пам’ятки та побачити розмаїть природних краєвидів Карпат, ознайомитися з надбаннями краю на території якої перебуває табір. (одноденна поїздка до "Вижницького природного парку")

Ігри, забави, конкурси та постанова сценок – як відомо, діти граючись навчаються жити. Саме підчас гри дитина вчиться рішучості, чесності, взаємодопомоги і відповідальності перед товаришами.

Конкурс на кращого "спортовця" -- конкурс на кращого спорсмена табору, який проходитим протягом всього перебування дитини в таборі (по декілька змагань в день). Виграє спортсмен який набере найбільше балів за всі види конкурсів разом. Спортсмени поділяються по віковим категоріям. На закритті табору нагородження та вручення призів.

Походи в гори тренують витривалість і взаємодопомогу, дають можливість насолодитись чудовими краєвидами Карпат. Діти обов’язково проходять інструктаж правил поведінки під час походу, ознайомлюються з можливою небезпекою та наданням першої допомоги.

Фотографії з табору >>