Новини >>
Змагання "боротьба з колін"    В Чернівцях черговий раз відбулися змагання хоробрості, витривалості, сили духу ще зовсім юних та вже справжніх козаків віком від 5 до 15 років. А розпочали їх більш дорослі вихованці школи Бойового Гопака – учасники показової групи на чолі з тренером Підгурським Іваном Тадейовичем. За ними слідували привітання, побажання, та багато слів підтримки учасникам змагань, але найбільш незабутніми видалися все ж самі поєдинки гопаківців, в яких вони так старанно боролися, стараючись максимально проявити себе.

    32 майбутніх характерники відстоювали свою честь в змагу «Боротьба з колін», серед яких 6 також спробували свої сили в змагу «Борня» і незалежно від перемоги чи поразки зуміли зберегти дружню любов та повагу до побратимів в своїх дитячих серцях, а також радість від отриманих маленьких нагород всім учасникам змагань.

    Приємним завершенням було слово вихованця школи БГ – Мисько Юрія Михайловича, який зауважив, що за останній час рівень як і майстерності, так і витривалості змагунів значимо зріс, помітно наполегливість в тренуваннях та відповідальне ставлення. Після чого відбулося нагородження і на такій позитивній ноті всі з легкістю розійшлися, залишивши розуміння, що будь-який досвід лише наближає нас до чергових перемог ще на один корок і усвідомлення як потрібно чинити на шляху до виграшу, або як чинити більше не потрібно.

    Тож, і вам бажаю щоденних легких перемог на шляху до вашого великого успіху!!!