Новини >>
Запрошуємо в жіночу школу Бойового Гопака!

 


     З давніх-давен на території України існував матріархат, тобто українська жінка завжди була сильною, розумною, хорошим політиком, дбала про сімейний затишок, про любов і взаєморозуміння в родинному колі, вміла зберегти цілісність, міцність і авторитет сім`ї в громаді, тобто була берегинею, охоронцем домашнього вогнища! При цьому вона не була "кволеньким ботаном" чи беззахисною "бізнес-леді", українська жінка була багатогранною, поєднуючи в собі і розум, і фізичну силу, і ще безліч талантів. 

     Історичні джерела свідчать, що частково на наших територіях проживали амазонки - жінки-воїни, також те, що в сарматів були жінки, які в поєдинках не поступалися амазонкам. Якщо заглянути в більш ближчі до нас часи, то в минулі воєнні роки наші українки були не тільки санітарками, радистками, зв`язковими чи розвідницями, а й вмілими льотчицями, танкістками, брали участь в поєдинках, були хорошими стратегами . Зареєстровано чимало фактів, що жінки виводили війська з облоги, навіть більше, очолювали їх, коли йшли в бій, як, наприклад, Ольга Горошко. А скільки знаходяться і зараз на передовій! Тож, дівчата нам є чим гордитися і кому відповідати!

     Стань сильнішою з нами! Приєднуйся до жіночої школи Бойового Гопака і зроби свій вклад в історію бойових мистецтв, в історію жінок-воїнів!

ЗБЕРЕЖЕМО УКРАЇНСЬКІ ТРАДИЦІЇ І РОЗВИНЕМО РІДНЕ БОЙОВЕ МИСТЕЦТВО РАЗОМ! ЧЕКАЄМО НА ТЕБЕ В ШБГ "БЕРЕГИНЯ".

     За деталями телефонуйте: (095) 583 70 43, (096) 160 74 39 - Олена Володимирівна.