Новини >>
Заходи за листопад 2014

    Рік підходить до завершення і прийшов час визначати найсильніших, найбільш технічних, найстаранніших. Прийшов час найбільшого досвіду, який нам тільки можуть дати поразка та перемога.

    23.11.2014 р. в школі Бойового Гопака відбулися змагання з дисциплін «Однотан» та «Тан-двобій», які є найважливішим початковим кроком в навчанні гопаківця, вони підводять нас до наступного етапу – «Забава» (поєдинок без дотику). Тому, не гаючи часу, 30.11.2014р. відбувся регіональний турнір в даній дисципліні. Гопаківці змогли спробувати свої сили на мінірингу, який був спеціально обладнаний з нагоди змагань, тож тепер наше змагове коло стало змаговим квадратом)

    Новий зал, новий ринг, нові відчуття, нові люди, проте по звичному рідна дружня атмосфера! А ще демонстрація хорошої техніки, наполегливості і відбір на чемпіонат України, який відбудеться 13 – 14 грудня в м. Тернопіль. Тож, продовжуємо вболівати за наших переможців. Бо ті з них, які здали на позитивну оцінку технічні елементи рівня майстерності «жовтяк», мають можливість представляти нашу область на всеукраїнському турнірі!

    Велике спасибі нашому спонсору – генеральному директору фірми «РОМА» Клічуку Роману Васильовичу за підтримку розвитку українських єдиноборств, а також всім, завдяки кому змагання відбулися: орендодавцю приміщення, учасникам, батькам, тернерам, гостям, запрошеним суддям і звичайно засновнику стилю «Бойовий Гопак», Президенту міжнародної федерації Бойового Гопака, майстру бойових мистецтв – Верховному вчителю Бойового Гопака Володимиру Степановичу Пилату.