Новини >>
Вишкільний семінар рівня майстерності "Жовтяк"

    

    Трошки відпочили, а тепер можна і попрацювати.

    З 1-го по 14-те липня 2014 року на Буковинській січі (с. Реваківці КСК «Троя») відбувся навчально-вишкільний семінар з Бойового Гопака на рівень майстерності «жовтяк» (перший із семи рівнів майстерності в БГ). 30 гопаківців або бажаючих ними стати молодих хлопців та дівчат стали учасниками спортивного з’їзду вихованців найрізноманітніших шкіл Бойового Гопака по всій Україні, серед них представники Чернівецької школи БГ ім. Д. Байди-Вишневецького, Львівської ШБГ «Шаблезуб», ШБГ «Сварог» м. Нетішин, Вінницького міського осередку БГ «Козаки Вінця», а також гопаківці з Волині, Рівненщини, Кіровограда, Закарпаття, Тернопільщини, Кременчука, Сумщини та ін.

    Впродовж 2-х тижнів всі учасники семінару набували, напрацьовували і покращували знання та навики застосування техніки Бойового Гопака рівня майстерності «жовтяк» згідно козацьких традицій, тобто починаючи і закінчуючи свій день, свої сніданок обід та вечерю молитвою, а тренування також піснею.

    Юні хлопці та дівчата цей двотижневий період жили в палатках, харчувалися на польовій кухні, вдосконалювали свою фізичну підготовку, привчалися правильно харчуватися, оскільки здоровий образ життя повинен бути повноцінним, а також переймали досвід та хорошу науку від засновника стилю «Бойовий Гопак» верховного Вчителя Бойового Гопака війта семінару – В.С. Пилата, голови спортивного напрямку БГ бунчужного семінару – О.В. Нагорного, хорунжого – М.Ю. Колінько, осавула – Е.А. Близнюка, писара – Р.В. Дмитренка та обозного – І.Т. Підгурського.

    Завершивши вишкіл і закріпивши нові знання здачею технічних елементів і змаганнями з однотанів, танів-двобоїв та змагу «Забава», гопаківці отримали свідоцтва про проходження семінару або ж сертифікат на право викладання – ті, хто поїде в свій куточок України примножувати славу козацтва та виховувати нових, сучасних, проте таких же свідомих патріотів, здорових, сильних розумом, духом і тілом козаків та козачок.