Новини >>
Відкритий чемпіонат України з Вільного Козацького Бою

11.01.2014 – 12.01. 2014 у спорткомплексі “Колос” в м. Березне Рівненської області відбувс Відкритий чемпіонат України з Вільного Козацького Бою за правилами Бойового Гопака. Серед 130-ти учасників були представники Бойового Гопака, карате-до “Шотокан”, бойового самбо, фрі-файту, рукопашного бою та ін. Війтом змагань був Президент Міжнародної федерації Бойового Гопака, майстер бойових мистецтв, засновник стилю Бойовий Гопак, Верховний Вчитель Бойового Гопака Володимир Степанович Пилат.

Честь чернівецького осередку Бойового Гопака захищали троє гопаківців зі старшої групи школи БГ ім. Дмитра Байди-Вишневецького на чолі з тренером Іваном Тадейовичем Підгурським та невеличкою групою підтримки. Всі вони виступили досить успішно, принісши 2  золоті медалі на користь школи. Тож, у ваговій категорії “до 60 кг” в нелегкій боротьбі І-ше місце серед хлопців здобув Мілімук Дмитро і у ваговій категорії “до 65 кг” І-ше місце серед дівчат виборола Павлюк Олена. Також досить сильним і видовищним був поєдинок третього представника Буковини, Пірог Станіслав був змушений вийти зі змагань, програвши в незначну кількість очок представнику бойового самбо , який згодом і став фіналістом даної вагової категорії серед хлопців (до 75 кг).

Загалом, за кількістю перемог, місця були розподілені таким чином:

І-ше місце отримали, власне, “господарі” міста ­ ШБГ « Патріот » м.Березне, тренер Зайченко Олександр Петрович;

ІІ-ге місце  ­  «Спортивна ліга майстрів карате-до "Шотокан" »

ІІІ-тє місце ­ ШБГ “ХОРС” м. Павлоград Дніпропетровської обл., тренер Тіщенко Сергій Олексійович.

Тож, незалежно, хто переміг, а хто ні, але переможцем став кожен учасник змагань, отримавши найграндіознішу нагороду – перемогу над собою, над своїм страхом та в додаток здобув неперевершений досвід, бо тільки в практиці приходить розуміння кожного удару, а битися за найжорсткішими правилами (з використанням задушливих та больових прийомів, ударів колінами, ліктями і т. д.) не так то й легко.