Новини >>
Табір Буковинська Січ 2016

    «Літо, сонечко, Гопак – в табір йде малий козак» – під таким гаслом проводився набір в табір Бойового Гопака. І дійсно, коли тепло, гарно і головне канікули – без табору ніяк, особливо, якщо це Буковинська Січ Бойового Гопака. Хто спробував раз, то прагне знову)

    Цього річ дитяче наметове містечко розбилося, як завжди, на території КСК «Троя», на Буковинській Січі, з 3 по 13 липня. Хоч погода не завжди радувала, але це створювало нові пригоди і ще більш всіх зближувало.

    Незабутні ночі в палатках (найменшенькі в готелях), катання на конях, квадроциклах, стрільба з пневматичної зброї, луків, арбалетів, навіть рогаток, страйкбол, походи на Протяте Каміння, Соколине Око, різноманітні ігри, змагання і, що не менш важливо, солодкі нагороди, вечірні співи біля вогнища… але скільки б не продовжувати, всі ці слова не зможуть до кінця передати ту незабутню атмосферу і всю ту гору вражень, які пережили і малі, і дорослі на таборі Бойового Гопака. Що тут скажеш, краще один раз спробувати (не має значення чи гопаківець і який вік)
   https://vk.com/album-118011857_233962430.