Новини >>
Слава Україні!

    – Слава Україні!
    – Героям слава!

    Все частіше лунають українські гасла, які практично стали буденними фразами. А раніше їх можна було почути лише в окремих вузьких колах людей. Ми стаємо більш свідомими громадянами своєї країни і це радує! При цьому не забуваємо про патріотичне виховання дітей.

    В школі Бойового Гопака маленькі соколята та юні соколи мають можливість з дитинства вивчати і звикати до козацьких традицій! Також дітям прививається розуміння того, що в нашого народу славні корені і нам є чим гордитися. Тому в них виховується бажання бути розумними і сильними! Розвиваються і гартуються як фізичні, так і вольові якості! За допомогою ігор, естафет вони стають більш швидкими, кмітливими, витривалими, прагнуть до перемоги, хочуть бути лідерами! Під час напрацювання технічних елементів вони звикають бути дисциплінованими, стриманими, послушними, водночас покращуючи свою фізичну підготовку!

    Велику роль у розвитку дитини відіграє участь у змаганнях. Тому в Бойовому Гопаку практикується чимало їх видів. Від маленького і до дорослого всі беруть участь у турнірах, в борні духу, страху та прагненні перемоги, просто з віком додаються більш складні і небезпечні види змагу. Спочатку – боротьба з колін; лише поєдинки без дотику в дисципліні «Забава», які розвивають координацію, контроль, привчають думати і аналізувати, рухатися в змаговому колі; а також однотани та тани-двобої для шліфування техніки. Згодом – «Борня» (після 12 років), яка дає можливість приблизно відчути, що таке реальний бій і тільки найдосвідченіші гопаківці мають можливість спробувати себе у «Герці», в якому поєднується ударна і кидкова техніка, задушливі, больові прийоми та робота ліктями, колінами.

    Тож, як завжди, все починається з маленького і до великого! Зробіть крок на зустріч українському майбутньому з сильною та розумною патріотичною молоддю! Чекаємо на вас, ваших дітей, друзів у школі Бойового Гопака! Будуємо Україну разом!

    Час УКРАЇНСЬКОГО!!!