Новини >>
Прикладний семінар з Бойового Гопака

    З 1.01.2014 по 6.01.2014 в м. Чернівці на базі Клубу національних єдиноборств відбувся прикладний семінар з Бойового Гопака під керівництвом, власне, засновника стилю – Верховного Вчителя Володимира Степановича Пилата. Участь в семінарі взяли близько тридцяти людей, які присвячували щодень не менше 8-ми годин тренуванням та лекціям Верховного Вчителя.

    Прикладний семінар Бойового Гопака – це курс самовдосконалення, метою якого є покращення і збагачення ударної техніки та техніки боротьби у прикладному варіанті, а також підготовка до міжстильових змагань з технічними елементами , які використовуються в боях без правил . Цей курс включає також духовний розвиток, оскільки завжди повинна існувати гармонія між «внутрішньою» та «зовнішньою» силами. Це виховання у собі, в першу чергу, вольовитості, хоробрості, відповідальності, організованості, патріотичності, любові та поваги до своєї Батьківщини, мови, народу, батьків.

    Неможливо не наголосити на тому факті, що учасники семінару мали унікальну можливість – навчатися в основоположника національного бойового мистецтва (хоча не буде помилкою сказати, що система Володимира Степановича стала витоком взагалі всіх українських єдиноборств), у людини в якої за плечима чималий бойовий досвід і слава у світі спорту, а також величезний багаж знань, які він вирішив використати задля досягнення благородної мети – виховання здорової, розумної та сильної молоді. Адже молодь – це майбутнє нації.