Новини >>
НАВЧАЛЬНО-ВИШКІЛЬНИЙ СЕМІНАР ЛІТО 2013

З 1 по 14 липня 2013 року у с. Поділля Івано-Франківської області успішно пройшов Всеукраїнський навчально-вишкільний семінар з Бойового Гопака, організатором якого була Міжнародна федерація Бойового Гопака.. Війтом семінару був Верховний Вчитель, президент Міжнародної федерації Бойового Гопака – Пилат Володимир Степанович, бунчужним – Колінько Микола Юрійович. Ця подія зібрала понад 30 гопаківців з різних куточків України: Вінничини,  Хмельниччини, Львівщини, Буковини, Рівненщини, Київщини та Чернівців.

Вперше наша школа відвідала семінар у такій великій кількості, зокрема учасниками семінару були: Підгурський Іван Тадейович -- керівник школи та гопаківці -- Пірог Станіслав, Довгань Денис, Позняков Сергій, Мисько Данило, Гречка Назарій, Петришак Богдан та ін.

Учасники семінару поділялись на 2 групи: технічну та прикладну. Гопаківці, які тренувались у прикладній групі мали змогу отримувати знання від Верховного Вчителя Володимира Степановича Пилата.

Учасники семінару мали змогу познайомитись з українським бойовим мистецтвом, вивчити світоглядні засади Школи Бойового Гопака. Програма семінару, окрім тренувань, включала лекції на різноманітні теми: історія України, призначення воїнів, настанови та заповіді гопаківцям, здорове харчування. Кожен день розпочинався з ранкового проруху та молитви, закінчувався молитвою та співом козацьких пісень. В кінці семінару була проведена здача технічних елементів Бойового Гопака на рівень майстерності "Жовтяк”, а також здача та змагання з таких дисциплін як "Однотан”, ”Тан-двобій”, ”Забава”.

Інфоцентр ЧМОБГ