Новини >>
Фестиваль Global Village

 


     19 липня 2015 року відбувся фестиваль культур Global Village за організації міжнародної молодіжної громадської організації AIESEC в Чернівцях, яка займається відправкою на стажування студентів закордон. Відповідно і організовує прийом стажерів із закордону у нас в Чернівцях. Цього разу – 10 студентів з різноманітних куточків світу, деталі шукайте в групі Айсеку.

    Стажери представляли кожен свою культуру, піснями, танцями, віршами, кухнею, також запрошено чимало гостей для виступу, в тім числі і Бойовий Гопак. Виступили, відпочили: концерт, ярмарка, літературний вечір – кожному своє. А дехто не гаяв час і знайомився зі стажерами, розвідував, як в них справи з Бойовими мистецтвами, найбільше звичайно цікавив Китай, Расел – архітектор, життєрадісний, щирий, хоча бойовими мистецтвами не займається, але про свою бойову культуру знає чимало. Тож, по суті всюди в світі справи однакові, в кожного свої інтереси, проте всі знають історію своїх бойових мистецтв, цінують і гордяться ними.

    Такі от останні новини! А ті, хто не відвідали цієї неділі музей народної архітектури, втратили можливість зарядитися енергією та позитивом від наших закордонних гостей, їхньої життєвої сили та посмішок вистачило на всіх та ще й залишилося)