Новини >>
Фестиваль єдиноборств "Дух воїна"

       


       Чернівчани вже вдруге за останні роки мали змогу відвідати фестиваль єдиноборств, в 2013 це «Лотос» і цього річ – «Дух воїна».

      30 травня в Центральному парку культури та відпочинку імені Тараса Григоровича Шевченка відбувся фестиваль бойових мистецтв.      Найрізноманітніші школи єдиноборств мали можливість продемонструвати особливості своєї бойової культури, а жителі міста –визначитися, куди вони хочуть віддати свою дитину, чи де хочуть займатися самі, крім того, отримати найрізноманітніші візитки та флаєри з акціями.

     Нікого не здивує, що один із найбільш заворожуючих виступів продемонстрували учасники школи Бойового Гопака. Це і рукопашні поєдинки, і бій на палицях, і майстерність володіння шаблями, ціпом, тими ж палицями, булавою, бойовою косою і також дитячий виступ. Для багатьох залишилися незабутніми враження від ходьби по склі та «ліжка» зі цвяхів. Зі сцени передавався справді дух характерництва, дух козацтва. Бо ж дух воїна живе в кожному з нас, достатньо дати йому змогу вийти на зовні і не мало важливо, щоб вибір впав на рідне бойове мистецтво, бо тільки там панує справді український дух воїна.