Новини >>
Дитячий табір "Буковинська Січ 2013" I зміна


Фото тут

    Нещодавно пройшла І зміна дитячого оздоровчого табору !Буковинська Січ 2013" на який зібралось понад 30 дітей (віком від 6 до 12 років) з таких областей: Чернвецька, Хмельницька, Тернопільська та Київська.

    Протягом табору діти відвідали різноманітні екскурсії  у місцевий зоопарк, історико-краєзнавчий музей Кіцманя та музей рідної природи, відвідали виставку Вижницького коледжу прикладного мистецтва. Старшиною табору було прочитано лекції про козацьких героїв України.

    Також діти мали змогу освоювати їзду верхи на конях, кататись на квадрациклі, вправлятися на шаблях та палицях. Протягом всього табору дітей навчали основ самозахисту з Бойового Гопака. Щоденно проводились різноманітні змагання, конкурси та ігри.

    У спеконті дні таборовики охоче мандрували до місцевих ставочків. А під вечір діти з задоволенням грали у карпатський футбол.

    Обовязковим випробуванням в таборі була стрільба з кількох видів зброї (лук, арбаалет та рогатка) на результат.

    На урочистому закритті табору кожен учасник отримав грамоту за участь у таборі, а також переможці конкурсів і змагань отримали іменні медалі та грамоти.

   Запрошуємо всіх бажаючих відвідати табір "Буковинська Січ 2013" на ІІ зміну, яка проходитиме протягом 1-10 серпня (діти віком від 12 до 16 років).

Інфоцентр ЧМОБГ