Новини >>
Дитячий табір "Буковинська Січ 2015"

 


    З 28 червня по 8 липня на базі кінно-спортивного клубу «Троя» (с. Реваківці) проходив дитячий оздоровчий наметовий табір. Де близько сорока юних гопаківців мали можливість відпочити, позмагатися та навчитися чогось нового.

    Строгий і чіткий розпорядок дозволив встигнути чимало. Потренувалися в стрільбі з луків, арбалетів, рогаток, пневматичних пістолетів, АК та снайпери, ще й провели змагання по всіх видах стрільби. А старші козаки (з дозволу батьків) навіть змагалися в страйкболі. Каталися на конях, грали різноманітні розвиваючі ігри, слухали лекції, ходили на ставок, будували замки на піску та зображували малюнки з чудернацькими історіями, співали пісні біля вогнища та розказували кожен про свій рій і свого героя. А ще грали карпатський футбол, змагалися по боротьбі з колін. Щовечора брали участь в різноманітних змаганнях на витривалість, силу, швидкість. І в результаті з’їли чимало шоколадок за кожну перемогу. Безперечні лідери у більшості конкурсах визнані кращими спортовцями. Не обійшлося і без поїздки в гори у Вижницький район, яка також додала свій захоплюючий подих в життя табору.

    Всього і не пригадаєш. Загалом відпочили на славу і присідання та відтискання за порушення дисципліни, навіть маленькі, не зіпсували, а навпаки стали частиною одної великої таборової пригоди.

    Багато грамот, медалей, а ще більше вражень і нових друзів, не тільки з Чернівців та області, а й Хмельницького та Києва. Задоволені всі, а тим більше ті, хто не пропускав жодного табору і, наприклад, вже вчетверте став кращим спортовцем, але вперше поїхав додому ще й з прекрасною іменною грамотою (зразок можете споглянути вище).

    Велике спасибі всім, хто допоміг в створенні такого маленького десятиденного свята для дітей, директору КСК «Троя», спонсору, який підтримує розвиток Бойового Гопака в Чернівцях Клічуку Роману Васильовичу, батькам, завдяки яким нам є для кого працювати та звичайно організаторам:

    Війту змагань – Підгурському Івану Тадейовичу, його дружині Іванні та синочку Михайлику (за чемну поведінку, яка дозволяла батькам попрацювати, і за роздачу печенька);

    Бунчужному – Пірогу Станіславу Вікторовичу;

    Хорунжій – Павлюк Олені Володимирівні;

    Писарю – Довганю Денису Володимировичу;

    Осавулу – Мілімуку Дмитру Ігоровичу;

    Обозній (кухарю) – Ковбель Галині Пилипівні;

    Лікарю – Березовській Тетяні Ігорівні;

    Та іншим старшинам: Крамарчук Людмилі Анатоліївні, Ковбель Надії, Президенту Хмельницької Федерації Бойового Гопака Куць Івану Олексійовичу, Гордіці Манолію Манолійовичу та батькам, які залишалися на таборі допомагати.

    А також величезне дякую засновнику стилю «Бойовий Гопак», майстру бойових мистецтв, Президенту Міжнародної федерації Бойового Гопака, верховному Вчителю Бойового Гопака – Володимиру Степановичу Пилату.