Новини >>
Чемпіонат України з Вільного Козацького Бою

    Святкування тривають, хтось продовжує відпочивати, хтось захищає нашу Батьківщину, а хтось виховує нову здорову та сильну молодь, гартуючи дух, тренуючи тіло, вдосконалюючи фізичні та духовні якості. А найкраща мотивація для наполегливої праці – здорове суперництво, і як зазначалося раніше, найліпший спосіб вдосконалення – це випробування своїх сил в змаганнях, навчання в пізнанні своїх помилок і успіхів, це випробування свого духу на стійкість в прийнятті як перемог, так і поразок.

    Тож, 10 – 11 січня 2015 року в м. Березне Рівненської області відбувся Чемпіонат України з Вільного Козацького Бою, тобто міжстильові змагання за правилами Бойового Гопака. Це вже четвертий такий чемпіонат і його рівень стрімко зростає, з кожним роком збираючи все сильніших учасників. Цьогоріч взяли участь у змаганнях близько 150-ти спортсменів з 8-ми областей України. Серед них представники власне Бойового Гопака, а також бойового самбо, рукопашного бою, Спасу та ін.

    За правилами змагань дозволялися всі види ударів руками, ногами, ліктями і колінами, боротьба, задушливі та больові прийоми, крім ударів в пах, коліна, потилицю, а також заборонялися удари ліктями і колінами в голову.

    В таких непростих і навіть досить жорстоких умовах кубок за перше командне місце вибороли господарі змагань – школа Бойового Гопака «Патріот» м. Березне, за друге місце – представники рукопашного бою у Волинській області «Інсайт» та «Магістр» і третє – школа Бойового Гопака «Сварог» м. Нетішин.

    Представники Чернівців – Мілімук Дмитро та Дутчак Григорій – привезли дві срібні медалі. Нелегкі поєдинки, сильні суперники. Тож, вітаємо наших призерів! І обов’язково поповнюймо лави переможців!

    Головний суддя змагань Засновник стилю «Бойовий Гопак», Президент Міжнародної федерації Бойового Гопака Пилат Володимир Степанович.