Новини >>
Боротьба з колін 2015 р.

     24.05.2015 р. в спортзалі Бойового Гопака на вул. Головна 190 А відбулися змагання із боротьби з колін. Близько 50-ти учасників, віком від 6-ти до 16-ти років, серед них і трійка дівчат, спробували вибороти медалі, для когось перші в житті, демонструючи батькам свою наполегливість, силу духу, прагнення перемагати, ну і звичайно, те, чого вони встигли навчиися.

      З Давніх-давен на території України існувала традиція доказувати своє першенство в поєдинках. Це і «лава на лаву», і бій «навкулачки», а найчастіше, найменш травматична боротьба «навхрест» та багато ін. Підтримуючи давні традиції, гопаківці міста Чернівці теж мали можливість встановити першість серед 7-ми вагових  категорій, борячись з колін, що є найбільш безпечним видом змагань для дітей.

     Отож, вітаємо наших переможців, а такими є всі, хто переборов себе, свою лінь та тренувався і взяв участь в змаганнях. Бо найбільша і найцінніша перемога – це перемога над собою.

      Запрошуємо в наші ряди всіх, хто прагне вдосконалюватися фізично та духовно, в дружній, патріотичній атмосфері, не зважаючи ні на боротьбу, ні на будь-яку іншу конкуренцію в змаганнях.