Новини

ДИТЯЧИЙ ОЗДОРОВЧИЙ ТАБІР "БУКОВИНСЬКА СІЧ"

21-05-2013 | Розділ: Новини

Дитячий оздоровчий табір

«БУКОВИНСЬКА СІЧ»

Чернівецький Міський Осередок громадської організації "Бойовий Гопак" проводить набір молоді та дітей для участі в спортивно-оздоровчому таборі "БУКОВИНСЬКА СІЧ" на базі кінно-спортивного клубу "ТРОЯ".

Перебування в таборі – це унікальна можливість поєднати сучасне і минуле та можливість пробудити в собі мудрість предків. ватри.

ПРОГРАМА ТАБОРУ ВКЛЮЧАЄ:

  •  Заняття з Бойового Гопака - професійні тренери та вчителі навчають дітей основ козацьких бойових мистецтв, та прийомів самозахисту.
  •  Їзда верхи – їзда верхи має неперевершений терапевтичний ефект, допомагає покращити тонус м’язів, координацію рухів, поставу. Діти мають можливості навчитися триматися в сідлі, керувати конем.
  •  Вивчення героїчних сторінок з історії України– життя та побут наших предків, історії, легенди та перекази, військові хитрощі козаків, неймовірні стратегії ведення бою, битви та перемоги.
  •  Стрільба з луків та пневматичних гвинтівок.
  •  Екскурсії – виїзд на екскурсію дасть можливість дітям доторкнутися до історичної пам’ятки та побачити розмаїть природних краєвидів Карпат, ознайомитися з надбаннями краю на території якої перебуває табір.
  •  Ігри, забави, конкурси та постанова сценок – як відомо, діти граючись навчаються жити.
  •  Конкурс на кращого "спортовця" -- конкурс на кращого спорсмена табору, який проходитим протягом всього перебування дитини в таборі (по декілька змагань в день). Виграє спортсмен який набере найбільше балів за всі види конкурсів разом.
  •  Походи в гори тренують витривалість і взаємодопомогу, дають можливість насолодитись чудовими краєвидами Карпат.

УВАГА!!!

1 зміна (діти від 6 до 12 років)

Заїзд 16 червня Від’їзд 26 червня

2 зміна (діти від 12 років)

Заїзд 1 серпня Від’їзд 10 серпня

0976432075; 0996110483

 

Билися на шаблях та косах на День вишиванки у Чернівцях

16-05-2013 | Розділ: Новини | Теги: Показовий виступ

ФОТО ТА ВІДЕО ТУТ

Демонстрували елементи Бойового Гопака вихованці школи ім. Байди Вишневецького

    Під час офіційного відкриття свята «Доба вишиванки» на сцені біля головного корпусу ЧНУ виступили вихованці школи Бойового Гопака імені Дмитра-Байди Вишневецького.

    За рухами хлопців та дівчат на сцені із захопленням спостерігали всі присутні. Адже хлопці вправно билися на шаблях та палицях, розмахували косами та короткими серпами. Не гірше виступили і дівчата. Вони показали, що постояти за себе можуть без будь-якої зброї у руках.

    - Для того, щоб займатися бойовим гопаком потрібне терпіння та наполегливість, - розповідає голова чернівецького міського осередку Бойового Гопака Іван Підгурський. – Ось, наприклад, пан Юрій, якому 47 років, прекрасно справляється з довбнею, анітрохи не гірше, аніж 18-ти річні хлопці. Найголовніше для нас не вік, а патріотичне виховання, повага до своєї мови, своїх звичаїв, до всього українського.

Віталія КОЗМЕНКО

 

 

ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З ДИСЦИПЛІН "БОРОТЬБА З КОЛІН" ТА "БОРНЯ З ЕЛЕМЕНТАМИ КИДКОВОЇ ТЕХНІКИ"

13-05-2013 | Розділ: Новини

    12 травня у Чернівцях на базі школи № 14 відбувся чемпіонат області з Бойового Гопака у таких розділах: боротьба “НАВ-ХРЕСТ” ( для дітей віком від 5 до 14 років) та Борня-2(Дозволена повноцінна ударна та кидкова техніки, а також больові та задушливі прийоми)( для хлопців від 14 років). Змагання зібрали учасників з міста Чернівці, Тернопільської області та Хмецьницької федерації Бойового Гопака.

    Гопаківці Чернівецького Міського Осередку вибороли 12 золотих, 9 срібних та 7 бронзових медалей.

 

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

25-04-2013 | Розділ: Новини

   

    Вихованці, батьки та побратими щиро вітають керівника Чернівецького міського осередку Бойового Гопака, тренера Бойового Гопака - Підгурського Івана Тадейовича з Днем народження. 
    Бажаємо нашому наставнику родинного затишку та міцного здоров*я, втіхи від маленького синочка, багатства та достатку, щоб ваші учні завжди ставали перші, щоб сонце завжди яскраво світило Вам та Вашій родині, щоб успіх та удача завжди супроводжувала Вас протягом всього Вашого життя.

 

 

 

Фестиваль бойових мистецтв "ЛОТОС"

07-04-2013 | Розділ: Новини | Теги: Показовий виступ Фестиваль

    7 квітня 2013 року у ТРЦ "Панорама Чернівці" відбувся фестиваль бойових мистецтв "ЛОТОС". У фестивалі прийняли участь команди таких видів бойових мистецтв: Айкідо, Карате-До, Панкратіон, Іайдо, Кендо, Джиу Джитсу, Шоу Вікінги а також БОЙОВИЙ ГОПАК. Вперше Чернівецький міський осередок прийняв участь у такому фестивалі. Команду  представляли такі гопаківці: Підгурський Іван, Мисько Данило, Мисько Юрій, Гричеко Олена, Довгань Денис, Мілімук Дмитро,  Мельник Олександр та Пірог Станіслав.

 

 

 

Чемпіонат України з Бойового Гопака

18-02-2013 | Розділ: Новини | Теги: Змагання

    З 16 по 17 лютого 2013року у м.Львів на базі спорткомплексу Львівського Національного університету ветеринарної медецини та біотехнології було проведено VIII Чемпіонат України з Бойового Гопака.

    На змагання зїхалось майже 200 учасників з усіх куточків України, які змагались у таких дисциплінах: "Однотан", "Тан-двобій", "Забава" та "Борня". Чернівецький Осередок представляли 13 учасників, які вибороли такі перемоги:

Дисципліна "Тан-двобій":

I місце -- Кулянда Андрій

I місце -- Васильченко Ілля

Дисципліна "Забава":

I місце -- Павлюк Олена

III місце -- Гулько Владислав

Дисципліна "Борня":

I місце -- Кузик Назар

Всі учасники змагань показали всі свої найкращі вміння, витримку та волю до перемоги.

 

 

 

Чемпіонат області з дисципліни "Забава"

13-02-2013 | Розділ: Новини | Теги: Змагання Забава

 10 лютого в Чернівцях було проведено чемпіонат області з дисциплін "Забава"   В змаганнях взяли участь вихованці Школи Бойового Гопака ім. Дмитра-Байди Вишневецького віком від 6 до 50 р. Незважаючи на запальну боротьбу, змагання проходили в дружелюбній побратимській атмосфері. Також відвідали змагання побратими із Тернопільського курення, які показали хороший результат.

Дисципліна Забава – це різновид двобою із обмеженим дотиком. Головною метою «Забави» є відтворення елементів Гопака та можливість їх доцільного використання в умовах справжнього двобою, зовсім не допускаючи дотику до супротивника. Змаг «Забава» проводиться без вікових обмежень. Учасники змагу розподіляються за рівнями майстерності, ваговими категоріями та віковими групами.

        Найважливішим і найціннішим у «Забаві» є вміння контролювати силу, точність, швидкість копняків та стусанів, зберігаючи при цьому оптимальну відстань від тіла супротивника, щоб уникати дотику і не бути занадто далеко.

Вітаємо переможців та бажаємо досягти таких же успіхів та Чемпіонаті України, який відбудеться 16-17 лютого в м.Львів.

Інфоцентр ЧМОБГ

 

 

Змагання з "Однотану" та "Тан-двобою"

26-12-2012 | Розділ: Новини

    23 грудня в Чернівцях було проведено чемпіонат області з дисциплін "Однотан" та "Тан-двобій". В змаганнях взяли участь вихованці Школи Бойового Гопака ім. Дмитра-Байди Вишневецького віком від 6 до 50 р. Змагання відвідав почесний гість --  голова Козацької Ради Чернівецької області Палій Ігор Ярославович, який побажав гопаківцям досягнути високих результатів у змаганнях.

    Дисципліна "Однотан" передбачає виконання елементів Гопака у музичному супроводі.  Це попередньо вивчена показова програма технічних елементів Гопака. Кожен учасник оцінювався відповідно до таких пяти вимог:

1. Якість виконання бойових елементів Гопака.

2. Рівень складності сувязів

3. Різноманітність та рівномірність використаної техніки

4. Чуття ритму мелодії Гопака

5. Лицедійство

Дисципліна "Тан-двобій" передбачає парне виконання попередньо вивченої показової програми, виконаної у формі двобою обмеженого дотику, який виконується у музичному супроводі.

Переможці були нагороджені грамотами та медалями, а також всі учасники отримали солодкі призи. Вітаємо всіх учасників змагань та бажаємо ще краще підготуватись до наступних змагань з дисципліни "Забава"!

Інфоцентр ЧМОБГ

 

Семінар по шабельному бою

19-11-2012 | Розділ: Новини | Теги: Семінар

Вдруге за всю історію Школи Бойового Гопака був проведений Всеукраїнський прикладний семінар з шабельного бою під керівництвом Верховного Вчителя, Президента Міжнародної федерації Бойового Гопака Пилата Володимира Степановича. Семінар проходив на базі Хмельницької обласної федерації Бойового Гопака та зібрав понад 70 учасників з різних областей України: Дніпропетровської, Київської, Черкаської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької, Вінницької, Рівненської, Одеської, Волинської та інших.Даний семінар мали за честь відвідати представники і нашої школи, зокрема 6 гопаківців: голова ЧМОБГ -- Підгурський Іван, а також вихованці нашої школи: Пірог Станіслав, Мисько Данило, Гречка Назар, Кузик Назар, Мілімук Дмитро.

    За два дні семінару Верховний Вчитель передавав знання з володіння однією та двома шаблями. Також були проведені лекції про володіння зброєю, здорове харчування, загартування організму… 

     Після закінчення семінару гопаківці отримали дипломи, які підтверджують  участь у семінарі.

Інфоцентр ЧМОБГ

 

Здача тестів на рівень майстерності "Жовтяк"

04-11-2012 | Розділ: Новини

Фотографії зi здачi

4 листопада Чернівецьким Міським Осередком Бойового Гопака було проведено здачу тестів технічних  елементів на рівень майстерності "Жовтяк". Участь у здачі примало 17 гопаківців (Чернівці, Заставна, Борщів Тернопільська обл.), з яких 14 успішно здали тести.

Іспит примали 3 судді: з Чернівців та Хмельницького. Гопаківці, які здали один з критеріїв з оцінкою нижче 4,0 не пройшли атестацію, та чекають на повторні екзамени.

Вітаємо всіх гопаківців з проходженням технічних елементів першого рівня майстерності та бажаємо наснаги і бажання в покращенні свого рівня знань!