Новини >>
30 жовтня відбулася здача тестів на рівень майстерності «Жовтяк»

 


     Вдосконалюючись, ми повинні вчитися тримати ланку. Бо, щоб бути хорошим спеціалістом, потрібно вміти не тільки рухатися вперед, а й підтримувати певний рівень, певну основу, могти підтвердити свою кваліфікацію.

    В Бойовому Гопаку такою основою служить перший, можна сказати базовий, рівень майстерності – «Жовтяк». Гопаківець, який досконало ним володіє, рівний чи навіть кращий каратиста з чорним поясом. А всього таких рівнів в нас сім.

    Отож, 30 жовтня в спортзалі Бойового Гопака, на вул. Нагірна, 7, пройшла здача технічних елементів Жовтяка. Участь взяло близько 30 гопаківців віком від 6-ти до 18-ти років (це хлопці і дівчата), а також тренери. Всі, як один, мужньо вистояли в цьому трьохгодинному випробуванні, але здали, на жаль чи на досвід, не всі. Одиниці, які не здали матимуть хороший стимул ще більше тренуватися, ще більше старатися та бути ще уважнішими. А всі інші, хто отримали оцінки «добре» та «відмінно», мають можливість взяти участь у регіональних відбіркових змаганнях до Чемпіонату України, які пройдуть у м. Хмельницький 20 листопада. Приймали здачу тренери-гості із сусідніх міст, це Геделевич Олег Михайлович – м. Хмельницький, Болдирєв Владислав Леонідович та Іщук Ігор Миколайович – м. Тернопіль.

    Пам’ятайте! Жовтяк – це комплекс технічних, бойових навиків, вміння володіти палицею та стабільне призерство в змаганнях. Тому меж для вдосконалення в даному рівні просто не може бути, а ще плюс покращення швидкості, підвищення точності, збільшення сили удару. Тому бажаємо всім і тим, що вже неодноразово отримували дану кваліфікацію, не лише ставати «Соколом», «Яструбом» і т. д., а й бути таким жовтяком, який буде кращий будь-якого каратиста. Бо ж здорове суперництво – це завжди ріст.

Наснаги всім у тренуваннях!!!

 

Залишити коментар