Новини

Забава у Чернівцях

10-02-2014 | Розділ: Новини | Теги: Забава


   

    9 лютого 2014 року в спортзалі українських єдиноборств відбулися змагання з Бойовго Гопака в дисципліні «Забава» для встановлення першості області серед дітей. Незважаючи на перериви в тренуваннях, пов’язані зі святами та канікулами, участь у змаганнях прийняли близько 30-ти ще зовсім юних гопаківців. І хоча «Забава» – це змаг спрямований на вдосконалення техніки бою та координації рухів за допомогою ведення поєдинку без дотику, лиш помічаючи легким ударом відкриті точки суперника, все одно не обійшлося без синяків, розбитих губ та травмованих колін, на що маленькі учасники зовсім не звернули увагу, оскільки добре знають, що це лише шлях до вдосконалення і до справжнього технічного контактного бою!

 

Відкритий чемпіонат України з Вільного Козацького Бою

16-01-2014 | Розділ: Новини | Теги: Змагання Березне


   

    11.01.2014 – 12.01. 2014 у спорткомплексі “Колос” в м. Березне Рівненської області відбувс Відкритий чемпіонат України з Вільного Козацького Бою за правилами Бойового Гопака. Серед 130-ти учасників були представники Бойового Гопака, карате-до “Шотокан”, бойового самбо, фрі-файту, рукопашного бою та ін. Війтом змагань був Президент Міжнародної федерації Бойового Гопака, майстер бойових мистецтв, засновник стилю Бойовий Гопак, Верховний Вчитель Бойового Гопака Володимир Степанович Пилат.

    Честь чернівецького осередку Бойового Гопака захищали троє гопаківців зі старшої групи школи БГ ім. Дмитра Байди-Вишневецького на чолі з тренером Іваном Тадейовичем Підгурським та невеличкою групою підтримки. Всі вони виступили досить успішно, принісши 2  золоті медалі на користь школи. Тож, у ваговій категорії “до 60 кг” в нелегкій боротьбі І-ше місце серед хлопців здобув Мілімук Дмитро і у ваговій категорії “до 65 кг” І-ше місце серед дівчат виборола Павлюк Олена. Також досить сильним і видовищним був поєдинок третього представника Буковини, Пірог Станіслав був змушений вийти зі змагань, програвши в незначну кількість очок представнику бойового самбо , який згодом і став фіналістом даної вагової категорії серед хлопців (до 75 кг).

    Загалом, за кількістю перемог, місця були розподілені таким чином:

    І-ше місце отримали, власне, “господарі” міста ­ ШБГ « Патріот » м.Березне, тренер Зайченко Олександр Петрович;

    ІІ-ге місце  ­  «Спортивна ліга майстрів карате-до "Шотокан" »

    ІІІ-тє місце ­ ШБГ “ХОРС” м. Павлоград Дніпропетровської обл., тренер Тіщенко Сергій Олексійович.

    Тож, незалежно, хто переміг, а хто ні, але переможцем став кожен учасник змагань, отримавши найграндіознішу нагороду – перемогу над собою, над своїм страхом та в додаток здобув неперевершений досвід, бо тільки в практиці приходить розуміння кожного удару, а битися за найжорсткішими правилами (з використанням задушливих та больових прийомів, ударів колінами, ліктями і т. д.) не так то й легко.

 

Прикладний семінар з Бойового Гопака

16-01-2014 | Розділ: Новини | Теги: Семінар Чернівці

    З 1.01.2014 по 6.01.2014 в м. Чернівці на базі Клубу національних єдиноборств відбувся прикладний семінар з Бойового Гопака під керівництвом, власне, засновника стилю – Верховного Вчителя Володимира Степановича Пилата. Участь в семінарі взяли близько тридцяти людей, які присвячували щодень не менше 8-ми годин тренуванням та лекціям Верховного Вчителя.

    Прикладний семінар Бойового Гопака – це курс самовдосконалення, метою якого є покращення і збагачення ударної техніки та техніки боротьби у прикладному варіанті, а також підготовка до міжстильових змагань з технічними елементами , які використовуються в боях без правил . Цей курс включає також духовний розвиток, оскільки завжди повинна існувати гармонія між «внутрішньою» та «зовнішньою» силами. Це виховання у собі, в першу чергу, вольовитості, хоробрості, відповідальності, організованості, патріотичності, любові та поваги до своєї Батьківщини, мови, народу, батьків.

    Неможливо не наголосити на тому факті, що учасники семінару мали унікальну можливість – навчатися в основоположника національного бойового мистецтва (хоча не буде помилкою сказати, що система Володимира Степановича стала витоком взагалі всіх українських єдиноборств), у людини в якої за плечима чималий бойовий досвід і слава у світі спорту, а також величезний багаж знань, які він вирішив використати задля досягнення благородної мети – виховання здорової, розумної та сильної молоді. Адже молодь – це майбутнє нації.

 

Однотани та тан-двобої у Чернівцях

17-12-2013 | Розділ: Новини

    Володіти собою ­– найбільше мистецтво. Бути асом у цій справі є запорукою вміння вести хороший бій. Координація рухів, контроль сили й швидкості ударів, миттєва реакція на відкриті точки супротивника – це все, у Бойовому Гопаку, забезпечується не лише систематичними тренуваннями, а й відточенням техніки у таких видах змагу як однотани і тани-двобої. Не відстають у цьому і чернівецькі гопаківці.

    7.12.2013 р. відбулися змагання з однотанів та танів – двобоїв в чернівецькій школі Бойового Гопака, в яких взяли участь близько тридцяти спортсменів. Загалом, атмосфера змагань, як завжди, була дружньої і теплою. Не зважаючи на будь-які хвилювання, всі змогли побороти свій страх, навіть початківці, або як їх називають в гопаківських колах – новики. А перемога над собою – це найважливіший досвід на шляху самовдосконалення!

 

Тести на виконання технічних елементів рівня майстерності «Жовтяк»

07-12-2013 | Розділ: Новини


    1 грудня 2013 року вихованці школи Бойового Гопака ім. Дмитра Байди-Вишневецького успішно склали тести на виконання технічних елементів першого рівня майстерності «Жовтяк». Спробували свої сили у такому нелегкому тригодинному випробуванні 24 гопаківці, серед яких були як і діти, так і дорослі. 16 козаків уміло підтвердили те, що вони дійсно оволоділи технікою цього рівня на оцінку «добре» і 4 – на «відмінно». Оцінювали якість техніки виконання затул, стусанів та копняків в поєднанні з кроками тренер чернівецького осередку Бойового Гопака Підгурський Іван Тадайович, тренер – представник Хмельницької федерації Бойового Гопака Геделевич Олег Михайлович та вихованиця чернівецької школи Бойового Гопака Павлюк Олена Володимирівна.

 

        

 

НАБІР У ШКОЛУ БОЙОВОГО ГОПАКА ОСІНЬ 2013

26-08-2013 | Розділ: Новини | Теги: Бойовий Гопак набір у школу

УВАГА!!!

ПРОВОДИТЬСЯ НАБІР  У ЧЕРНІВЕЦЬКУ ШКОЛУ БОЙОВОГО ГОПАКА!!!

У програмі занять:

- фізична підготовка

- ударна та кидкова техніка

- підготовка до міжстильових змань

- проведення таборів, фестивалів та мандрівок

- група шабельного та паличного бою

- група самозахисту для дівчат та жінок

- індивідуальні заняття

- заняття з дітьми від 5 років (заняття проводиться в ігровій формі)

До Ваших послуг:

- спеціалізований оснащений спортивний зал ( євроремонт, борцівський килим, боксерські мішки, амуніція)

- душові кабіни

- тренажерний зал

- висококваліфіковані тренери

Розклад занять:

16.00 - 17.00 -- молодша (5-6 років) 

17.00 - 18.15 -- середня (7-10 років)

18.15 - 19.30 -- підліткова (11-14 років)

19.30 - 21.00 -- старша (від 15 років) та група самозахисту

21.00 - 21.45 -- група шабельного та паличного бою

ПОНЕДІЛОК, СЕРЕДА ТА ПЯТНИЦЯ

М.ЧЕРНІВЦІ, ВУЛ. НАГІРНА 7 (2й ПОВЕРХ)

тел. 0996110483     0976432075

група ВК: http://vk.com/combat.hopak.chernivtsi

 

НАВЧАЛЬНО-ВИШКІЛЬНИЙ СЕМІНАР ЛІТО 2013

15-07-2013 | Розділ: Новини | Теги: Семінар

З 1 по 14 липня 2013 року у с. Поділля Івано-Франківської області успішно пройшов Всеукраїнський навчально-вишкільний семінар з Бойового Гопака, організатором якого була Міжнародна федерація Бойового Гопака.. Війтом семінару був Верховний Вчитель, президент Міжнародної федерації Бойового Гопака – Пилат Володимир Степанович, бунчужним – Колінько Микола Юрійович. Ця подія зібрала понад 30 гопаківців з різних куточків України: Вінничини,  Хмельниччини, Львівщини, Буковини, Рівненщини, Київщини та Чернівців.

Вперше наша школа відвідала семінар у такій великій кількості, зокрема учасниками семінару були: Підгурський Іван Тадейович -- керівник школи та гопаківці -- Пірог Станіслав, Довгань Денис, Позняков Сергій, Мисько Данило, Гречка Назарій, Петришак Богдан та ін.

Учасники семінару поділялись на 2 групи: технічну та прикладну. Гопаківці, які тренувались у прикладній групі мали змогу отримувати знання від Верховного Вчителя Володимира Степановича Пилата.

Учасники семінару мали змогу познайомитись з українським бойовим мистецтвом, вивчити світоглядні засади Школи Бойового Гопака. Програма семінару, окрім тренувань, включала лекції на різноманітні теми: історія України, призначення воїнів, настанови та заповіді гопаківцям, здорове харчування. Кожен день розпочинався з ранкового проруху та молитви, закінчувався молитвою та співом козацьких пісень. В кінці семінару була проведена здача технічних елементів Бойового Гопака на рівень майстерності "Жовтяк”, а також здача та змагання з таких дисциплін як "Однотан”, ”Тан-двобій”, ”Забава”.

Інфоцентр ЧМОБГ

 

 

Показовий виступ до дня Івана Купала

07-07-2013 | Розділ: Новини | Теги: Івана Купала Показовий виступ

Бойовий Гопак у Чернівцях продовжує сприяти відновленню українських звичаїв та традицій. Демонструючи фольклорно – мистецький напрямок, один із чотирьох можливих у бойовому Гопаку, вихованці школи ім. Дмитра Байди Вишневецького виступили 06.07. 2013 року з показовою програмою в курортному комплексі села Мигово, Вижницького р-ну, Чернівецької обл. Дивуючи всіх технікою рукопашного бою, вмінням володіти різноманітною зброєю: ціпом, булавою, косами, шаблями, і навіть звичайними палицями, не тільки хлопці, а й дівчата взяли участь у фестивалі, присвяченому Дню Івана Купала.

Це традиційне свято, яке відзначалося на території України ще з часів «двоєвір’я». В ніч на 7—ме липня, за старим стилем це день літнього сонцестояння, молоді люди стрибали через вогнище, плели віночки і водили хороводи довкола Марени. Чернівецькі гопаківці, звичайно, обійшлися без вогню і опудал, але піднести бойовий козацький дух і зібрати людей для перегляду майстер – класу по плетінню вінків, неподалік річки, як це було за давніми традиціями, вдалося.

Тож не потрібно блукати у пошуках чудодійного, проте неіснуючого, цвіту папороті, можна просто бути частинкою чуда у становленні рідної Батьківщини – України, підтримуючи та відновлюючи наші звичаї, традиції та культуру!


Інфоцентр ЧМОБГ

 

Дитячий табір "Буковинська Січ 2013" ІІ зміна

02-07-2013 | Розділ: Новини | Теги: Дитячий наметовий табір

СПИСОК НЕОБХІДНИХ РЕЧЕЙ:

СПАЛЬНИЙ МІШОК ТА КАРЕМАТКА!!!
МИСКУ, ЛОЖКУ, ГОРНЯТКО (бажано металеві)
ЛІХТАРИК ТА ЗАПАСНІ БАТАРЕЙКИ

Одяг:
- ВИСТУПОВИЙ ОДНОСТРІЙ - шаровари, пояс вишиту сорочку (для гопаківців)
- Зручний повсякденний одяг (шорти і футболка, майка і спідниця і т.п.)
- Спортивний костюм
- Головний убір
- Купальний костюм / плавки
- Змінна білизна
- Шкарпетки
- Теплий светр або кофта
- Вітрівка або плащ на випадок дощу

Взуття:
- Зручна повсякденне взуття
- Кросівки
- Пляжні тапочки
- Кімнатні тапочки
- Зручне взуття для походів в гори та дощової та холодної погоди

Засоби гігієни:
- Зубна щітка, паста
- Мило, шампунь, мочалка
- Сонцезахисний крем
- Гребінець, ножиці для нігтів
- Дівчаткам - гігієнічні прокладки

Додатково:
- ручку
- зошит
- Рушники для пляжу
- Носові хустки
- шахи
- м’ячи, банбінтон

 

Дитячий табір "Буковинська Січ 2013" I зміна

27-06-2013 | Розділ: Новини | Теги: Дитячий наметовий табір


Фото тут

    Нещодавно пройшла І зміна дитячого оздоровчого табору !Буковинська Січ 2013" на який зібралось понад 30 дітей (віком від 6 до 12 років) з таких областей: Чернвецька, Хмельницька, Тернопільська та Київська.

    Протягом табору діти відвідали різноманітні екскурсії  у місцевий зоопарк, історико-краєзнавчий музей Кіцманя та музей рідної природи, відвідали виставку Вижницького коледжу прикладного мистецтва. Старшиною табору було прочитано лекції про козацьких героїв України.

    Також діти мали змогу освоювати їзду верхи на конях, кататись на квадрациклі, вправлятися на шаблях та палицях. Протягом всього табору дітей навчали основ самозахисту з Бойового Гопака. Щоденно проводились різноманітні змагання, конкурси та ігри.

    У спеконті дні таборовики охоче мандрували до місцевих ставочків. А під вечір діти з задоволенням грали у карпатський футбол.

    Обовязковим випробуванням в таборі була стрільба з кількох видів зброї (лук, арбаалет та рогатка) на результат.

    На урочистому закритті табору кожен учасник отримав грамоту за участь у таборі, а також переможці конкурсів і змагань отримали іменні медалі та грамоти.

   Запрошуємо всіх бажаючих відвідати табір "Буковинська Січ 2013" на ІІ зміну, яка проходитиме протягом 1-10 серпня (діти віком від 12 до 16 років).

Інфоцентр ЧМОБГ