Новини

Чемпіонат України Тернопіль 2014

18-12-2014 | Розділ: Новини

    Як вже зазначалось раніше, рік підходить до завершення, підводячи нас до наступного етапу борні розуму, духу і сили, часу встановлення першості в Бойовому Гопаку, визначення лідерства не тільки поміж гопаківців, а й між школами Бойового Гопака.

    І так, вперше, «файне місто» Тернопіль зібрало гопаківську родину зі всієї України, бо саме там 13 – 14 грудня проходив Чемпіонат України з Бойового Гопака, присвячений Дню збройних сил України! Учасники мали можливість проявити себе в таких видах змагів: «однотан», «тан-двобій», «забава» і, звичайно ж, найзавзятіша – «борня».Чемпіонат проходив під керівництвом засновника стилю «Бойовий Гопак», Президента Міжнародної Федерації Бойового Гопака – Володимира Степановича Пилата.

    Мали шанс гартувати свій характер і 6 представників Чернівецького міського осередку Бойового Гопака під керівництвом тренера Підгурського Івана Тадейовича, завоювавши для школи 5 медалей, з них 3 золотих і 2 срібних, чим продемонстрували непоганий результат. Залишається лише прагнути поповнення лав!

    І пам’ятаймо! В Школі Бойового Гопака виховуються захисники нашої держави! Об’єднуються патріоти! Тут підґрунтя нашого майбутнього з сильною, здоровою молоддю! Збудуємо Україну разом!

 

Слава Україні!

08-12-2014 | Розділ: Новини

    – Слава Україні!
    – Героям слава!

    Все частіше лунають українські гасла, які практично стали буденними фразами. А раніше їх можна було почути лише в окремих вузьких колах людей. Ми стаємо більш свідомими громадянами своєї країни і це радує! При цьому не забуваємо про патріотичне виховання дітей.

    В школі Бойового Гопака маленькі соколята та юні соколи мають можливість з дитинства вивчати і звикати до козацьких традицій! Також дітям прививається розуміння того, що в нашого народу славні корені і нам є чим гордитися. Тому в них виховується бажання бути розумними і сильними! Розвиваються і гартуються як фізичні, так і вольові якості! За допомогою ігор, естафет вони стають більш швидкими, кмітливими, витривалими, прагнуть до перемоги, хочуть бути лідерами! Під час напрацювання технічних елементів вони звикають бути дисциплінованими, стриманими, послушними, водночас покращуючи свою фізичну підготовку!

    Велику роль у розвитку дитини відіграє участь у змаганнях. Тому в Бойовому Гопаку практикується чимало їх видів. Від маленького і до дорослого всі беруть участь у турнірах, в борні духу, страху та прагненні перемоги, просто з віком додаються більш складні і небезпечні види змагу. Спочатку – боротьба з колін; лише поєдинки без дотику в дисципліні «Забава», які розвивають координацію, контроль, привчають думати і аналізувати, рухатися в змаговому колі; а також однотани та тани-двобої для шліфування техніки. Згодом – «Борня» (після 12 років), яка дає можливість приблизно відчути, що таке реальний бій і тільки найдосвідченіші гопаківці мають можливість спробувати себе у «Герці», в якому поєднується ударна і кидкова техніка, задушливі, больові прийоми та робота ліктями, колінами.

    Тож, як завжди, все починається з маленького і до великого! Зробіть крок на зустріч українському майбутньому з сильною та розумною патріотичною молоддю! Чекаємо на вас, ваших дітей, друзів у школі Бойового Гопака! Будуємо Україну разом!

    Час УКРАЇНСЬКОГО!!!

 

 

Заходи за листопад 2014

08-12-2014 | Розділ: Новини

    Рік підходить до завершення і прийшов час визначати найсильніших, найбільш технічних, найстаранніших. Прийшов час найбільшого досвіду, який нам тільки можуть дати поразка та перемога.

    23.11.2014 р. в школі Бойового Гопака відбулися змагання з дисциплін «Однотан» та «Тан-двобій», які є найважливішим початковим кроком в навчанні гопаківця, вони підводять нас до наступного етапу – «Забава» (поєдинок без дотику). Тому, не гаючи часу, 30.11.2014р. відбувся регіональний турнір в даній дисципліні. Гопаківці змогли спробувати свої сили на мінірингу, який був спеціально обладнаний з нагоди змагань, тож тепер наше змагове коло стало змаговим квадратом)

    Новий зал, новий ринг, нові відчуття, нові люди, проте по звичному рідна дружня атмосфера! А ще демонстрація хорошої техніки, наполегливості і відбір на чемпіонат України, який відбудеться 13 – 14 грудня в м. Тернопіль. Тож, продовжуємо вболівати за наших переможців. Бо ті з них, які здали на позитивну оцінку технічні елементи рівня майстерності «жовтяк», мають можливість представляти нашу область на всеукраїнському турнірі!

    Велике спасибі нашому спонсору – генеральному директору фірми «РОМА» Клічуку Роману Васильовичу за підтримку розвитку українських єдиноборств, а також всім, завдяки кому змагання відбулися: орендодавцю приміщення, учасникам, батькам, тернерам, гостям, запрошеним суддям і звичайно засновнику стилю «Бойовий Гопак», Президенту міжнародної федерації Бойового Гопака, майстру бойових мистецтв – Верховному вчителю Бойового Гопака Володимиру Степановичу Пилату.

 

Тести на виконання технічних елементів рівня майстерності «Жовтяк»

13-11-2014 | Розділ: Новини


    9 листопада 2014 року вихованці школи Бойового Гопака ім. Дмитра Байди-Вишневецького успішно склали тести на виконання технічних елементів першого рівня майстерності «Жовтяк». Спробували свої сили у такому нелегкому тригодинному випробуванні 16 гопаківців, серед яких були як і діти, так і дорослі. Всі козаки уміло підтвердили те, що вони дійсно оволоділи технікою цього рівня на оцінку «добре», з яких 8 – на «відмінно». Оцінювали якість техніки виконання затул, стусанів та копняків в поєднанні з кроками тренери Вінницького осередку Бойового Гопака Дмитренко Руслан Віталійович та Дмитренко Катерина Ігорівна.
Керівництво Чернівецького міського осередку Бойового Гопака висловлює щиру подяку меценату генеральному директору фірми «РОМА» Клічуку Роману Васильовичу за підтримку розвитку українських єдиноборств.

Інфоцентр ЧМОБГ

 

Розклад тренувань

25-09-2014 | Розділ: Новини

   

    Бойовий Гопак – школа фізичного і духовного розвитку людини. Вже понад 6 років як чернівчани мають можливість вивчати рідне бойове мистецтво, причому кожен може знайти в ньому щось своє. Наприклад, діти (від 5-ти років) в більшості займаються в оздоровчому напрямку, жінки – вивчають основи самозахисту чи тренуються для покращення та підтримки форми, чоловіки ж –  в спортивному, бойовому напрямках або займаються на тренажерах.

Жінкам пропонуються заняття суто в жіночій секції, які базуються на техніці українського жіночого бойового мистецтва, яке було спеціально пристосовано до особливостей жіночої фізіології. Тренування включають, основи самозахисту (ударна техніка та боротьба), акробатику, загальне вдосконалення фізичної підготовки та ознайомлення і підтримку традицій козацтва.

Крім того, щорічно проводяться табори Бойового гопака для дітей і спортивні з’їзди для дорослих, а також регіональні змагання різного виду та виїзди на загально українські турніри.

Заняття з Бойового Гопака проходять 3 рази на тиждень для кожної з груп в двох спеціалізованих спортивних залах:

-         вул. Головна 190 А:

Тренер – Підгурський Іван Тадейович 0996110483

(понеділок, середа, п’ятниця)

16.00-17.00 – молодша група (5-7 років)

17.00-18.15 – середня група (8-10 років)

18.15-19.30 – підліткова група (11-14 років)

19.30-21.00 – старша група ( від 15 років)

 

Тренер – Пірог Станіслав Вікторович 0661704179

(вівторок, четвер, субота)

18.30-19.45 – підліткова група (11-14 років)

19.45-21.15 – старша група (від 15 років)

 

Тренер – Павлюк Олена Володимирівна 0955837043

(вівторок, четвер)

16.00-17.00 – середня група ( 8-10 років)

17.00-18.30 – група захисту для жінок (від 10 років)

убота)

12.00-13.00  -- середня група ( 8-10 років)

13.00-14.30 – група захисту для жінокас (від 10 років)

 

-         Нагірна 7:

Тренер – Підгурський Іван Тадейович 0996110483

(вівторок, четвер)

16.00-17.00 – молодша група (5-7 років)

17.00-18.15 – середня група (8-10 років)

18.15-19.30 – підліткова група (11-14 років)

19.30-21.00 – старша група ( від 15 років)

(субота)

11.00-12.00 – молодша група (5-7 років)

12.00-13.15 – середня група (8-10 років)

13.15-14.30 – підліткова група (11-14 років)

14.30-16.00 – старша група ( від 15 років)

 

І на кінець, насправді обмежень не існує, ні вікових, ні у виборі напрямку, ваші спортивні та патріотичні цілі можуть реалізуватися в будь-якому з 4-х векторів. Ви можете просто оздоровлюватися, розвиватися як спортсмен чи боєць, або вивчати техніку бою палицями, шаблями та іншою зброєю, тренуючись в фольклорно-мистецькому напрямку.

 

Обнова фест 2014

05-08-2014 | Розділ: Новини

       

    24 серпня о 12 – 00 год в музеї народної архітектури розпочнеться Буковинський молодіжний етнодуховний фестиваль «ОБНОВА фест». Приїдуть гості з Києва, Львова, Харкова, серед них Гайдамаки та Тінь сонця. До вшанування пам’яті героїв України (власне це і є метою фестивалю) приєднається і Чернівецький міський осередок Бойового Гопака – школа Бойового Гопака імені Дмитра Байди-Вишневецького. Майстерне володіння шаблею, булавою, сокиркою, ціпом, бій на палицях, шаблях, рукопашний бій хлопців і дівчат, а також вражаюча ходьба по склі – все це ви зможете побачити на фестивалі о 15-00.

 

Вишкільний семінар на рівень майстерності "Сокіл"

04-08-2014 | Розділ: Новини | Теги: Семінар

    Час йде вперед і нам немає змісту засиджуватися на місці, тому прямуєм з «жовтяка» на «сокола».

    З 16 по 30 липня в с. Реваківці відбувся навчально-вишкільний семінар на другий рівень майстерності «Сокіл». На якому гопакіці мали можливість вітати двадцятилітнього гостя з Польщі – Іллю, якому довелося свій День народження святкувати на семінарі. Але що може бути більшим щастям, ніж розділити радість із своїми друзями, побратимами. Тож, поміж невгамовних розніжок і щупаків, мало місце ще одне свято – чергові заручини гопаківки і гопаківця, які дали обіцянку дошлюбної вірності. Проте основним заняттям на семінарі є саморозвиток, тому 20 учасників семінару 2 тижні тренувалися і слухали лекції, як і «на жовтяку», проте на цей раз тренування вже складніші, а лекції цікавіші. Крім лекторів Гопака, були запрошені гості із Івано-Франківська, проте найкориснішими та найбільш значимими, залишаються лекції та тренування, які проводить війт семінару  Президент Міжнародної федерації Бойового Гопака, засновник стилю «Бойовий Гопак», майстер бойових мистецтв, Верховний Учитель Бойового Гопака – Володимир Степанович Пилат.

 

Вишкільний семінар рівня майстерності "Жовтяк"

25-07-2014 | Розділ: Новини

    

    Трошки відпочили, а тепер можна і попрацювати.

    З 1-го по 14-те липня 2014 року на Буковинській січі (с. Реваківці КСК «Троя») відбувся навчально-вишкільний семінар з Бойового Гопака на рівень майстерності «жовтяк» (перший із семи рівнів майстерності в БГ). 30 гопаківців або бажаючих ними стати молодих хлопців та дівчат стали учасниками спортивного з’їзду вихованців найрізноманітніших шкіл Бойового Гопака по всій Україні, серед них представники Чернівецької школи БГ ім. Д. Байди-Вишневецького, Львівської ШБГ «Шаблезуб», ШБГ «Сварог» м. Нетішин, Вінницького міського осередку БГ «Козаки Вінця», а також гопаківці з Волині, Рівненщини, Кіровограда, Закарпаття, Тернопільщини, Кременчука, Сумщини та ін.

    Впродовж 2-х тижнів всі учасники семінару набували, напрацьовували і покращували знання та навики застосування техніки Бойового Гопака рівня майстерності «жовтяк» згідно козацьких традицій, тобто починаючи і закінчуючи свій день, свої сніданок обід та вечерю молитвою, а тренування також піснею.

    Юні хлопці та дівчата цей двотижневий період жили в палатках, харчувалися на польовій кухні, вдосконалювали свою фізичну підготовку, привчалися правильно харчуватися, оскільки здоровий образ життя повинен бути повноцінним, а також переймали досвід та хорошу науку від засновника стилю «Бойовий Гопак» верховного Вчителя Бойового Гопака війта семінару – В.С. Пилата, голови спортивного напрямку БГ бунчужного семінару – О.В. Нагорного, хорунжого – М.Ю. Колінько, осавула – Е.А. Близнюка, писара – Р.В. Дмитренка та обозного – І.Т. Підгурського.

    Завершивши вишкіл і закріпивши нові знання здачею технічних елементів і змаганнями з однотанів, танів-двобоїв та змагу «Забава», гопаківці отримали свідоцтва про проходження семінару або ж сертифікат на право викладання – ті, хто поїде в свій куточок України примножувати славу козацтва та виховувати нових, сучасних, проте таких же свідомих патріотів, здорових, сильних розумом, духом і тілом козаків та козачок.

 

Гопаківський табір "Буковинська cіч 2014"

14-07-2014 | Розділ: Новини

    З 20 по 29 червня 2014 року в с. Реваківці на базі кінно-спортивного клубу «Троя» відбувся дитячий табір Бойового Гопака. 40 дітей, віком від 7-ми до 14-ти років, в основному з Чернівецької та Хмельницької областей, впродовж 10-ти днів активно займалися фізичним, розумовим та духовним розвитком.

    Серед учасників табору було проведено найрізноманітніші спортивні змагання: зі стрільби з лука, з арбалета, кульової стрільби з пневматичної зброї, зі стрільби з рогатки, змагання на швидкість долання дистанції різними козацькими кроками та ін. Також юні та ще зовсім юні гопаківці конкурували в першості на краще виконання козацької пісні, представленні свого рою та знанні біографії визначних гетьманів, іменами яких і називалися рої, отримуючи за кожну, навіть маленьку, перемогу солодкий подарунок.

    Всі таборяни старанно доказували, що гідні називатися «козаками», оскільки весь час жили в строгій дисципліні, згідно козацьких традицій, на справжній Буковинській січі, слухали лекції про козацтво, про закони дружби та співали саме козацькі пісні.

    В сонячні дні козачата та вже молоді козаки мали можливість порадуватися ставочку, проте не доводилося сумувати й в більш прохолодний час: їх катали на конях, квадрациклі, грали з ними різноманітні розважально-розвивальні та спортивні ігри, в тім числі і карпатський футбол, та готували до концерту в честь закриття табору. Більш дорослі діти мали можливість пограти пейнтбол і залишатися ночувати в палатках.

    Як вже згадувалося, завершилося все 10-ти денне дійство міні-концертом, в якому таборяни проявили ще й читацькі, акторські, мистецькі та ін. таланти.

    Табір організували:

Війт табору – Підгурський Іван (тренер БГ м. Чернівці);

Бончужний – Пірог Станіслав;

Осавул – Мілімук Дмитро;

Президент Хмельницької федерації Бойового Гопака – Куць Іван;

Творчий керівник – Літовська Юлія;

Лікар – Березовська Тетяна;

Кухар – Павлюк Олена;

та ін. гопаківці.

 

 

Змагання "боротьба з колін"

30-05-2014 | Розділ: Новини | Теги: Змагання    В Чернівцях черговий раз відбулися змагання хоробрості, витривалості, сили духу ще зовсім юних та вже справжніх козаків віком від 5 до 15 років. А розпочали їх більш дорослі вихованці школи Бойового Гопака – учасники показової групи на чолі з тренером Підгурським Іваном Тадейовичем. За ними слідували привітання, побажання, та багато слів підтримки учасникам змагань, але найбільш незабутніми видалися все ж самі поєдинки гопаківців, в яких вони так старанно боролися, стараючись максимально проявити себе.

    32 майбутніх характерники відстоювали свою честь в змагу «Боротьба з колін», серед яких 6 також спробували свої сили в змагу «Борня» і незалежно від перемоги чи поразки зуміли зберегти дружню любов та повагу до побратимів в своїх дитячих серцях, а також радість від отриманих маленьких нагород всім учасникам змагань.

    Приємним завершенням було слово вихованця школи БГ – Мисько Юрія Михайловича, який зауважив, що за останній час рівень як і майстерності, так і витривалості змагунів значимо зріс, помітно наполегливість в тренуваннях та відповідальне ставлення. Після чого відбулося нагородження і на такій позитивній ноті всі з легкістю розійшлися, залишивши розуміння, що будь-який досвід лише наближає нас до чергових перемог ще на один корок і усвідомлення як потрібно чинити на шляху до виграшу, або як чинити більше не потрібно.

    Тож, і вам бажаю щоденних легких перемог на шляху до вашого великого успіху!!!