Новини

Фестиваль Global Village

20-07-2015 | Розділ: Новини

 


     19 липня 2015 року відбувся фестиваль культур Global Village за організації міжнародної молодіжної громадської організації AIESEC в Чернівцях, яка займається відправкою на стажування студентів закордон. Відповідно і організовує прийом стажерів із закордону у нас в Чернівцях. Цього разу – 10 студентів з різноманітних куточків світу, деталі шукайте в групі Айсеку.

    Стажери представляли кожен свою культуру, піснями, танцями, віршами, кухнею, також запрошено чимало гостей для виступу, в тім числі і Бойовий Гопак. Виступили, відпочили: концерт, ярмарка, літературний вечір – кожному своє. А дехто не гаяв час і знайомився зі стажерами, розвідував, як в них справи з Бойовими мистецтвами, найбільше звичайно цікавив Китай, Расел – архітектор, життєрадісний, щирий, хоча бойовими мистецтвами не займається, але про свою бойову культуру знає чимало. Тож, по суті всюди в світі справи однакові, в кожного свої інтереси, проте всі знають історію своїх бойових мистецтв, цінують і гордяться ними.

    Такі от останні новини! А ті, хто не відвідали цієї неділі музей народної архітектури, втратили можливість зарядитися енергією та позитивом від наших закордонних гостей, їхньої життєвої сили та посмішок вистачило на всіх та ще й залишилося)

 

Дитячий табір "Буковинська Січ 2015"

20-07-2015 | Розділ: Новини

 


    З 28 червня по 8 липня на базі кінно-спортивного клубу «Троя» (с. Реваківці) проходив дитячий оздоровчий наметовий табір. Де близько сорока юних гопаківців мали можливість відпочити, позмагатися та навчитися чогось нового.

    Строгий і чіткий розпорядок дозволив встигнути чимало. Потренувалися в стрільбі з луків, арбалетів, рогаток, пневматичних пістолетів, АК та снайпери, ще й провели змагання по всіх видах стрільби. А старші козаки (з дозволу батьків) навіть змагалися в страйкболі. Каталися на конях, грали різноманітні розвиваючі ігри, слухали лекції, ходили на ставок, будували замки на піску та зображували малюнки з чудернацькими історіями, співали пісні біля вогнища та розказували кожен про свій рій і свого героя. А ще грали карпатський футбол, змагалися по боротьбі з колін. Щовечора брали участь в різноманітних змаганнях на витривалість, силу, швидкість. І в результаті з’їли чимало шоколадок за кожну перемогу. Безперечні лідери у більшості конкурсах визнані кращими спортовцями. Не обійшлося і без поїздки в гори у Вижницький район, яка також додала свій захоплюючий подих в життя табору.

    Всього і не пригадаєш. Загалом відпочили на славу і присідання та відтискання за порушення дисципліни, навіть маленькі, не зіпсували, а навпаки стали частиною одної великої таборової пригоди.

    Багато грамот, медалей, а ще більше вражень і нових друзів, не тільки з Чернівців та області, а й Хмельницького та Києва. Задоволені всі, а тим більше ті, хто не пропускав жодного табору і, наприклад, вже вчетверте став кращим спортовцем, але вперше поїхав додому ще й з прекрасною іменною грамотою (зразок можете споглянути вище).

    Велике спасибі всім, хто допоміг в створенні такого маленького десятиденного свята для дітей, директору КСК «Троя», спонсору, який підтримує розвиток Бойового Гопака в Чернівцях Клічуку Роману Васильовичу, батькам, завдяки яким нам є для кого працювати та звичайно організаторам:

    Війту змагань – Підгурському Івану Тадейовичу, його дружині Іванні та синочку Михайлику (за чемну поведінку, яка дозволяла батькам попрацювати, і за роздачу печенька);

    Бунчужному – Пірогу Станіславу Вікторовичу;

    Хорунжій – Павлюк Олені Володимирівні;

    Писарю – Довганю Денису Володимировичу;

    Осавулу – Мілімуку Дмитру Ігоровичу;

    Обозній (кухарю) – Ковбель Галині Пилипівні;

    Лікарю – Березовській Тетяні Ігорівні;

    Та іншим старшинам: Крамарчук Людмилі Анатоліївні, Ковбель Надії, Президенту Хмельницької Федерації Бойового Гопака Куць Івану Олексійовичу, Гордіці Манолію Манолійовичу та батькам, які залишалися на таборі допомагати.

    А також величезне дякую засновнику стилю «Бойовий Гопак», майстру бойових мистецтв, Президенту Міжнародної федерації Бойового Гопака, верховному Вчителю Бойового Гопака – Володимиру Степановичу Пилату.

 

Дитячий оздоровчий табір!!!!

03-06-2015 | Розділ: Новини

 

Обнова-фест 2015

03-06-2015 | Розділ: Новини

     


    31 травня 2015 року відбувся традиційний з 2008 року етно-духовний фестиваль «Обнова-фест», який провела Чернівецька міська молодіжна громадська організація «Товариство українських студентів-католиків «Обнова»  під керівництво Мар’яна Лазарука та його сім’ї.

    Звичайно ж вихованці школи Бойового Гопака теж долучилися до такого чудового заходу, хто просто своєю присутністю, а хто й показовим виступом, оскільки ж ціль фестивалю найблагородніша – задля моральної підтримки усіх українців та збору допомоги війську, а також для вшанування пам’яті Героїв України. 

    Фестиваль пройшов на славу, візьмемо на себе сміливість сказати, що чи не найкраще за всі роки. Можливо саме негативні події сприяють об’єднанню в настільки дружню атмосферу, бо можна сказати «дякую» кожному, хто прийшов на фестиваль і підтримав цей могутній вогонь українізації, популяризації української культури та традицій  і велике спасибі Творцю за таку чудову погоду!

 

Фестиваль єдиноборств "Дух воїна"

03-06-2015 | Розділ: Новини

       


       Чернівчани вже вдруге за останні роки мали змогу відвідати фестиваль єдиноборств, в 2013 це «Лотос» і цього річ – «Дух воїна».

      30 травня в Центральному парку культури та відпочинку імені Тараса Григоровича Шевченка відбувся фестиваль бойових мистецтв.      Найрізноманітніші школи єдиноборств мали можливість продемонструвати особливості своєї бойової культури, а жителі міста –визначитися, куди вони хочуть віддати свою дитину, чи де хочуть займатися самі, крім того, отримати найрізноманітніші візитки та флаєри з акціями.

     Нікого не здивує, що один із найбільш заворожуючих виступів продемонстрували учасники школи Бойового Гопака. Це і рукопашні поєдинки, і бій на палицях, і майстерність володіння шаблями, ціпом, тими ж палицями, булавою, бойовою косою і також дитячий виступ. Для багатьох залишилися незабутніми враження від ходьби по склі та «ліжка» зі цвяхів. Зі сцени передавався справді дух характерництва, дух козацтва. Бо ж дух воїна живе в кожному з нас, достатньо дати йому змогу вийти на зовні і не мало важливо, щоб вибір впав на рідне бойове мистецтво, бо тільки там панує справді український дух воїна.

 

Боротьба з колін 2015 р.

02-06-2015 | Розділ: Новини

     24.05.2015 р. в спортзалі Бойового Гопака на вул. Головна 190 А відбулися змагання із боротьби з колін. Близько 50-ти учасників, віком від 6-ти до 16-ти років, серед них і трійка дівчат, спробували вибороти медалі, для когось перші в житті, демонструючи батькам свою наполегливість, силу духу, прагнення перемагати, ну і звичайно, те, чого вони встигли навчиися.

      З Давніх-давен на території України існувала традиція доказувати своє першенство в поєдинках. Це і «лава на лаву», і бій «навкулачки», а найчастіше, найменш травматична боротьба «навхрест» та багато ін. Підтримуючи давні традиції, гопаківці міста Чернівці теж мали можливість встановити першість серед 7-ми вагових  категорій, борячись з колін, що є найбільш безпечним видом змагань для дітей.

     Отож, вітаємо наших переможців, а такими є всі, хто переборов себе, свою лінь та тренувався і взяв участь в змаганнях. Бо найбільша і найцінніша перемога – це перемога над собою.

      Запрошуємо в наші ряди всіх, хто прагне вдосконалюватися фізично та духовно, в дружній, патріотичній атмосфері, не зважаючи ні на боротьбу, ні на будь-яку іншу конкуренцію в змаганнях.

 

04.05.2015 р. здійснилося величне свято, в сім’ї тренера Бойового Гопака Пірога Станіслава Вікторовича народився син!!!

07-05-2015 | Розділ: Новини

     Від імені всіх членів Чернівецького осередку Бойового Гопака вітаємо Станіслава Вікторовича з народженням сина! Бажаємо, щоб він ріс вам з Юлею Миколаївною на втіху і радість здоровим, розумним, сильним, мужнім, достойним патріотом нашої Батьківщини! А також здоров’я і сили молодій мамі, скоріше поправитися і повертатися додому, щоб сім’я вже у повному оновленому складі могла радіти маленькому чуду!!!

 

Запрошуємо в жіночу школу Бойового Гопака!

15-04-2015 | Розділ: Новини

 


     З давніх-давен на території України існував матріархат, тобто українська жінка завжди була сильною, розумною, хорошим політиком, дбала про сімейний затишок, про любов і взаєморозуміння в родинному колі, вміла зберегти цілісність, міцність і авторитет сім`ї в громаді, тобто була берегинею, охоронцем домашнього вогнища! При цьому вона не була "кволеньким ботаном" чи беззахисною "бізнес-леді", українська жінка була багатогранною, поєднуючи в собі і розум, і фізичну силу, і ще безліч талантів. 

     Історичні джерела свідчать, що частково на наших територіях проживали амазонки - жінки-воїни, також те, що в сарматів були жінки, які в поєдинках не поступалися амазонкам. Якщо заглянути в більш ближчі до нас часи, то в минулі воєнні роки наші українки були не тільки санітарками, радистками, зв`язковими чи розвідницями, а й вмілими льотчицями, танкістками, брали участь в поєдинках, були хорошими стратегами . Зареєстровано чимало фактів, що жінки виводили війська з облоги, навіть більше, очолювали їх, коли йшли в бій, як, наприклад, Ольга Горошко. А скільки знаходяться і зараз на передовій! Тож, дівчата нам є чим гордитися і кому відповідати!

     Стань сильнішою з нами! Приєднуйся до жіночої школи Бойового Гопака і зроби свій вклад в історію бойових мистецтв, в історію жінок-воїнів!

ЗБЕРЕЖЕМО УКРАЇНСЬКІ ТРАДИЦІЇ І РОЗВИНЕМО РІДНЕ БОЙОВЕ МИСТЕЦТВО РАЗОМ! ЧЕКАЄМО НА ТЕБЕ В ШБГ "БЕРЕГИНЯ".

     За деталями телефонуйте: (095) 583 70 43, (096) 160 74 39 - Олена Володимирівна.

 

Найщиріші вітання!!!

14-04-2015 | Розділ: Новини


     Чернівецький осередок Бойового Гопака щиро вітає Ореславу Дмитрівну з Днем народження!!! У цей прекрасний час торжества добра бажаємо Вам благополуччя, злагоди, достатку, гармонії душі, тіла та духу! А також здоров'я і наснаги для подальших світлих звершень, якими наповнене Ваше життя. Ми щиро вдячні Вам за вишкільний центр, в якому зможе збиратися вся наша гопаківська родина для розвитку, вдосконалення та зміцнення, що гарантуватиме зростання кількості здорової та сильної молоді - майбутнього нашої Держави. Також дякуємо Вам за багаторазову і систематичну підтримку на семінарах та таборах, за енергетичне та духовне збагачення, які формують внутрішню силу людини. Бажаємо, щоб кожен день Вашого життя був наповнений світлом, добром та любов'ю, які випромінює Ваша посмішка і які так щиро Ви даруєте іншим! Будьте щасливі! І хай кожен день буде святом!

 

Чемпіонат України з Вільного Козацького Бою

15-01-2015 | Розділ: Новини

    Святкування тривають, хтось продовжує відпочивати, хтось захищає нашу Батьківщину, а хтось виховує нову здорову та сильну молодь, гартуючи дух, тренуючи тіло, вдосконалюючи фізичні та духовні якості. А найкраща мотивація для наполегливої праці – здорове суперництво, і як зазначалося раніше, найліпший спосіб вдосконалення – це випробування своїх сил в змаганнях, навчання в пізнанні своїх помилок і успіхів, це випробування свого духу на стійкість в прийнятті як перемог, так і поразок.

    Тож, 10 – 11 січня 2015 року в м. Березне Рівненської області відбувся Чемпіонат України з Вільного Козацького Бою, тобто міжстильові змагання за правилами Бойового Гопака. Це вже четвертий такий чемпіонат і його рівень стрімко зростає, з кожним роком збираючи все сильніших учасників. Цьогоріч взяли участь у змаганнях близько 150-ти спортсменів з 8-ми областей України. Серед них представники власне Бойового Гопака, а також бойового самбо, рукопашного бою, Спасу та ін.

    За правилами змагань дозволялися всі види ударів руками, ногами, ліктями і колінами, боротьба, задушливі та больові прийоми, крім ударів в пах, коліна, потилицю, а також заборонялися удари ліктями і колінами в голову.

    В таких непростих і навіть досить жорстоких умовах кубок за перше командне місце вибороли господарі змагань – школа Бойового Гопака «Патріот» м. Березне, за друге місце – представники рукопашного бою у Волинській області «Інсайт» та «Магістр» і третє – школа Бойового Гопака «Сварог» м. Нетішин.

    Представники Чернівців – Мілімук Дмитро та Дутчак Григорій – привезли дві срібні медалі. Нелегкі поєдинки, сильні суперники. Тож, вітаємо наших призерів! І обов’язково поповнюймо лави переможців!

    Головний суддя змагань Засновник стилю «Бойовий Гопак», Президент Міжнародної федерації Бойового Гопака Пилат Володимир Степанович.