Новини

30 жовтня відбулася здача тестів на рівень майстерності «Жовтяк»

01-11-2016 | Розділ: Новини

 


     Вдосконалюючись, ми повинні вчитися тримати ланку. Бо, щоб бути хорошим спеціалістом, потрібно вміти не тільки рухатися вперед, а й підтримувати певний рівень, певну основу, могти підтвердити свою кваліфікацію.

    В Бойовому Гопаку такою основою служить перший, можна сказати базовий, рівень майстерності – «Жовтяк». Гопаківець, який досконало ним володіє, рівний чи навіть кращий каратиста з чорним поясом. А всього таких рівнів в нас сім.

    Отож, 30 жовтня в спортзалі Бойового Гопака, на вул. Нагірна, 7, пройшла здача технічних елементів Жовтяка. Участь взяло близько 30 гопаківців віком від 6-ти до 18-ти років (це хлопці і дівчата), а також тренери. Всі, як один, мужньо вистояли в цьому трьохгодинному випробуванні, але здали, на жаль чи на досвід, не всі. Одиниці, які не здали матимуть хороший стимул ще більше тренуватися, ще більше старатися та бути ще уважнішими. А всі інші, хто отримали оцінки «добре» та «відмінно», мають можливість взяти участь у регіональних відбіркових змаганнях до Чемпіонату України, які пройдуть у м. Хмельницький 20 листопада. Приймали здачу тренери-гості із сусідніх міст, це Геделевич Олег Михайлович – м. Хмельницький, Болдирєв Владислав Леонідович та Іщук Ігор Миколайович – м. Тернопіль.

    Пам’ятайте! Жовтяк – це комплекс технічних, бойових навиків, вміння володіти палицею та стабільне призерство в змаганнях. Тому меж для вдосконалення в даному рівні просто не може бути, а ще плюс покращення швидкості, підвищення точності, збільшення сили удару. Тому бажаємо всім і тим, що вже неодноразово отримували дану кваліфікацію, не лише ставати «Соколом», «Яструбом» і т. д., а й бути таким жовтяком, який буде кращий будь-якого каратиста. Бо ж здорове суперництво – це завжди ріст.

Наснаги всім у тренуваннях!!!

 

 

Продовжується набір в школу Бойового Гопака!!!

16-10-2016 | Розділ: Новини

   

    Слава україні!!!

    Сьогодні чи не найгострішою потребою є патріотичне виховання дитини, її особистісний та фізичний розвиток, та не менш важливою задачею є самоорганізація та самовиховання кожного –і дорослого, і молодого, і малого, незалежно від статі, адже всі зміни починаються з нас. Ми – теперішнє і майбутнє нашої крани, а минуле, по суті, не має значення.

    Вдосконалення включає в себе всі аспекти –  внутрішню роботу над собою,самоорганізацію, самонавчання, самовиховання, в тім числі і фізичне виховання, яке робить людину більш вольовою, привчає добиватися цілей і раціонально використовувати свій час.

    До того ж, говорячи про необхідність занять спортом, вже не однократно наголошуємо ще й на тому, що це прекрасно, приємно і чудово, коли об’єднуються люди спільні духом, з одною ідеєю.

    Тож, запрошуємо на заняття з Бойового Гопака всіх, чоловіків та жінок, дорослих та дітей.

    Заняття включають:

                                        - боротьбу;

                                        -  ударну техніку;

                                        -  роботу зі зброєю;

                                        -  плюс для дітей – ігрова система розвитку та лекції;

                                        -  для дорослих – тренажерний зал.


     А також:

                                      - підготовка до показових виступів;

                                      - змагання;

                                      - дитячі табори;

                                      - спортивні семінари;

                                      - семінари по самозахисту для жінок.

    Заняття відбуваються:

          - на вулиці Головна 190 А:

                Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

                Жіноча та дитяча групи  о 18-15 (вт, чт, сб) – Людмила Анатоліївна:
(099) 558 16 04, (068) 315 76 20;

         - на вулиці Нагірна 7 (29 березня 22):

               Вт, Чт, Сб.

    За детальнішою інформацією звертайтеся за номерами телефонів:

          - (099) 611 04 83, (097) 254 94 79 – Іван Тадейович (всі вікові категорії);

              Героям слава!!!

 

Зі святом Покрови, Днем козацтва та Днем захисника України!!

14-10-2016 | Розділ: Новини


    Щиро вітаємо всіх зі святом Покрови Діви Марії – одним із найдревніших християнських свят! А також з Днем козацтва та Днем захисника України!!!

    В цей, такий величний, день, який поєднує у собі віру в Бога та віру в нашу Державу, бажаємо вам гармонії вашого тіла з вашим духом, внутрішнього спокою, тихої радості на серці, єдності з душею, а головне твердої віри і чистої любові!!! Будьмо достойними дітьми Божими та синами своєї Батьківщини!!!

    Не забуваймо, що це чи не єдине торжество, яке є оберегом нашої нації, зв’язком нашої культури з духовними цінностями. А останніми роками це не лише релігійне свято, а й державне, що дуже радує.

    Цьогоріч цей день не залишився поза увагою і СБУ м. Чернівці. Вони організували внутрішній концерт для працівників, задля піднесення їх патріотичності та українського духу, а ізюминкою заходу став виступ показової групи Бойового Гопака, яких радо вітали на сцені і дружньо та тепло зустрічали поза нею. 

 

Виставка-ярмарок "Буковинська осінь-2016"

27-09-2016 | Розділ: Новини


    Черговий раз жителі Буковини мали можливість спостерігати виступ Бойового Гопака на виставці-ярмарку «Буковинська осінь-2016» 25 вересня в КСК «Троя». Традиційний захід, і як вже повелося, Бойовий Гопак на ньому теж традиційний.

    Маленькі і великі, козаки і козачки не тільки демонстрували свої вміння спарингувати, володіти серпами, косами, шаблями, палицями, булавами, а й активно загартовували своє тіло, бо ж погода цьому старанно сприяла. Також юні характерники ходили по склі та лежали на цвяхах «двохсотках», що чи не найбільше вразило публіку.

    Загалом виступ колоритно поєднався з фольклором, співами та танцями на сцені, а осінь додавала цьому свою особливу нотку. Бо ж осінь, на те і українська осінь.

 

Фестиваль бойових мистецтв CHERNIVTSI-2016

18-09-2016 | Розділ: Новини

    17 вересня в ЦПКВ ім. Т. Шевченка відбувся фестиваль бойових мистецтв CHERNIVTSI-2016, в якому взяли участь більше 20-ти спортивних клубів м. Чернівці. Загалом було представлено понад 15 різних видів бойових мистецтв. Серед них: панкратіон, дзю-до, айкідо, карате і звичайно ж Бойовий Гопак.

    Потужна енергетика, позитивні емоції, натхнення ставати кращим, вдосконалюватися, розвиватися, працювати над собою – це те, що передається зі сцени на таких заходах. Чудовий приклад для сучасної молоді та дітей. Кожне бойове мистецтво, кожна школа передають свій заряд, який можна відчути та зрозуміти, що тобі більше до душі. А Бойовий Гопак, як завжди, вражаючий, дружній, привітний і різноманітний.

 

День незалежності 2016

24-08-2016 | Розділ: Новини

   


    Слава Україні!!! З Днем незалежності!!! Адже це величне свято – День народження нашої країни. Любімо її, розвиваймо, єднаймося, бо ж все починається з кожного із нас, бо ми – це і є держава, які ми – така й вона, як ми ставимося до неї – таке ставлення отримуємо. Українізуймося разом!!!

    Цьогоріч показова група Бойового Гопака святкувала цей день, якраз популяризуючи українське, а саме наше бойове мистецтво. По запрошенню чернівецького бізнесмена і патріота Романа Васильовича Клічука виступали на вул. О. Кобилянської для гостей ресторану «Панська гуральня» і просто прохожих. Підтримали веселу, теплу українську атмосферу, вражаючими номерами з козацькою зброєю, міні спарингами, а особливо виступами малих козачат з цвяхами та склом. Відео дивись тут.

 

Табір Буковинська Січ 2016

20-07-2016 | Розділ: Новини

    «Літо, сонечко, Гопак – в табір йде малий козак» – під таким гаслом проводився набір в табір Бойового Гопака. І дійсно, коли тепло, гарно і головне канікули – без табору ніяк, особливо, якщо це Буковинська Січ Бойового Гопака. Хто спробував раз, то прагне знову)

    Цього річ дитяче наметове містечко розбилося, як завжди, на території КСК «Троя», на Буковинській Січі, з 3 по 13 липня. Хоч погода не завжди радувала, але це створювало нові пригоди і ще більш всіх зближувало.

    Незабутні ночі в палатках (найменшенькі в готелях), катання на конях, квадроциклах, стрільба з пневматичної зброї, луків, арбалетів, навіть рогаток, страйкбол, походи на Протяте Каміння, Соколине Око, різноманітні ігри, змагання і, що не менш важливо, солодкі нагороди, вечірні співи біля вогнища… але скільки б не продовжувати, всі ці слова не зможуть до кінця передати ту незабутню атмосферу і всю ту гору вражень, які пережили і малі, і дорослі на таборі Бойового Гопака. Що тут скажеш, краще один раз спробувати (не має значення чи гопаківець і який вік)
   https://vk.com/album-118011857_233962430.

 

Боротьба з колін!

18-05-2016 | Розділ: Новини


    15 травня відбулися чергові регіональні змагання з Бойового Гопака по боротьбі з колін. Це найбезпечніший вид змагань для дітей, проте безпека безпекою, але програвати готовий не кожен, тай переможцями теж не всі можуть бути. Тож випробовувати свої сили і загартовувати дух прийшло близько 40-ка молодих гопаківців, серед них і дівчата.

    Всі учасники порадували хорошою технікою, гарною швидкістю, вмілими прийомами та витривалістю. Хто заробив медаль, хто тільки досвід, але шоколадки їли всі, хто дочекався нагородження. Тож завершилося все дійство хоча нескоро, проте під українську музику та з гарним настроєм.

 

З Великоднем!!!!

03-05-2016 | Розділ: Новини

    Христос воскрес!!!

     Щиро вітаємо всіх зі святом світлого Христового Воскресіння! Святом переродження! Переходу матерального в духовне!

    В честь цього величного торжества Христового, бажаємо вам стати Воїнами духу, Лицарями Світла, Правди, Добра та Любові! Бо такими нас закликає бути засновник стилю «Бойовий Гопак» – Володимир Степанович Пилат. І такими повинні бути ми всі!

    Адже подумаймо!!! Всі ми, розмірковуючи про загробне життя, віримо в спасіння. Тобто ми живемо з надією потрапити в Рай. Будьте чесні перед собою! Бо тоді ви зрозумієте, що ніхто не допускає і не уявляє того, що він «горітеме в пеклі». Тож, виникає питання. А чи існує в Раю страх, смуток, зневіра, безпорадність, депресія, роздратованість, злість, агресія, заздрість, неприязнь, осуд і т. д.??? Тобто все те, чим ми користуємося чуть не щодень.

Висновок! Якщо ми володіємо цими рисами зараз, то що зміниться після смерті? Чудо?.. Якщо так, то для чого взагалі нам дається життя? Хіба не для того, щоб позбутися цих всіх негативних рис якраз за час нашого земного існування і виростити в своєму серці таку безмежну Любов, що в ньому буде місце лише для світла, тихої радості, взаєморозуміння, ласки, інших прекрасних рис людських та для Волі Божої, а не для земних недуг серця та розуму. Задумайтесь над цим глибше!!! Задумайтеся, який приклад нам дав Ісус!

    Тому бажаємо всім за життя викорінити рабство своїх емоцій і здобути Блаженний Спокій з всеохоплюючою любов’ю в серці! Бо це і є ціль життя людини! Стати достойною життя вічного! Гідною бути в Раю!

    Ми народжуємося, щоб бути воїнами, бійцями на духовному полі!!! Тож, будьмо такими!!! Хай в наших серцях завжди торжествує свято перемоги духовного над матеріальним!!!

     І не треба боятися думати і говорити про ці всі речі! Значно небезпечніше нічого не робити! Пам’ятаймо про це!

    Христос Воскрес!!!

 

З Днем народження Верховного Вчителя - Володимира Степановича Пилата !!!

15-09-2015 | Розділ: Новини

    Тренери, учні, батьки щиро вітають з Днем народження майстра бойових мистецтв, засновника стилю «Бойовий Гопак», Президента Міжнародної Федерації Бойового Гопака, Верховного Вчителя Бойового Гопака – Володимира Степановича Пилата!!!

    Бажаємо Вам міцного здоров’я, довгих та натхненних літ життя!! Хай добробут, достаток, злагода, благополуччя, а також гордість за сильну, дружню і величну школу будуть Вашими постійними супутниками в житті! Щоб Ваш син завжди наслідував Ваш шлях воїна світла і наповнював ваше життя радістю!

    Бажаємо, щоб Ви завжди отримували вдячність за Вашу величну працю та ідейну жертовність, і найчастіше через найкращу винагороду – вірних учнів та міцну школу!

    Також вітаємо всіх тренерів, гопаківців, прихильників стилю «Бойовий Гопак» та всіх патріотів з Днем заснування українського бойового мистецтва "Бойовий Гопак"!!!
    Будьмо достойними лицарями світла, правди, добра та любові, а все інше додасться!!! 

    Слава Україні!!! Слава нації!!! Слава Бойовому Гопаку !!! Слава Верховному Вчителю!!!